POSTELJA proizvodnja in trgovina d.o.o.
Objavljeno
10/10/2024
Lokacija
Begunje na Gorenjskem
Kategorija
Vrsta zaposlitve
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Opis

slopostelja

Smo podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo različnih tipov ležišč, posteljnine in vzglavnikov, dodatno pa izvajamo tudi dodatne tapetniške storitve. Izdelki so rezultat lastnega razvoja in tehnologij. Podjetje, ki od leta 1994, deluje pod blagovno znamko Slovenska postelja.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

V svojo ekipo vabimo pomočnika v proizvodnji/tapetnik za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločeni čas. Vaše delo bo predvsem delo v proizvodnji. Dobrodošla je samoiniciativnost, vozniški izpit B in dobra fizična kondicija.

NUDIMO:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom (poskusna doba 2 mesec)
  • zaposlitev za nedoločen čas (po dogovoru)
  • lahko zaposlitev preko SP
  • stimulativen osebni dohodek
  • 1 izmensko delo
  • delovnik je od ponedeljka do petka, vikendi so prosti

PRIČAKUJEMO:

  • zmožnost timskega dela
  • vozniški izpit B kategorije
  • dobra fizična kondicija
  • delo v proizvodnji – tapetiška dela
  • ostala dela v skladu z navodili nadrejenega

Kako se prijaviti

Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti na racunovodstvo@postelja.com

Za dodatne informacije pokličite na telefonsko številko 041-641-021

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela