Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
14/10/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Vrsta zaposlitve
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

V naše vrste vabimo ambiciozno ter izkušeno osebo s smislom za organizacijo in urejenost oddelka. Priložnost bomo dali tudi kandidatu z ustrezno izobrazbo živilske smeri z manj delovnimi izkušnjami.

Opis delovnega mesta:

  • podpora vodji oddelka,
  • organizacija in koordiniranje dela zaposlenih na oddelku,
  • sodelovanje pri pripravi oz. urejanju delovnega prostora,
  • skrb za čistočo delovnega prostora,
  • sledenje vsem zahtevam kakovosti in higiene.

Pričakujemo:

  • kakovostno storitev,
  • timsko sodelovanje,
  • smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost, fleksibilnost
  • tekoče znanje slovenskega jezika,
  • zaključena vsaj srednješolske izobrazba,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč usmeritve vodstva podjetja,

Ponujamo vam:

  • začetno uvajanje v delovni proces,
  • možen takojšnji pričetek z delom,
  • delo v utečeni ekipi sodelavcev,
  • sodelovanje z vodstvom podjetja,
  • zaposlitev za polni delovni delovnik za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo in socialno varnost,
  • priložnost za osebni razvoj in napredovanje na višje delovno mesto,
  • možnost brezplačnega učenja francoskega jezika.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela