Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
14/10/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Rad/a delaš s strankami in jim želiš ustreči? Si komunikativna in pozitivna oseba? Želiš pridobiti dodatne izkušnje?

Vabimo te, da nam pošlješ svoj življenjepis in z veseljem te povabimo na razgovor.

Podjetje Rudnidis d.o.o., del uspešne mednarodne trgovske verige E.Leclerc, vabi novo sodelavko (m/ž), da se nam pridruži v poslovalnici v Ljubljani.

Opis delovnega mesta:

Kot oseba z veseljem do dela z živili skrbiš za pripravo prodajnega prostora in prodajo trgovskega blaga ter pri tem slediš zahtevam kakovosti in higiene.

Pričakujemo:

  • smisel za organizacijo in urejenost prostora,
  • posluh za stranke,
  • ustrežljivost,
  • komunikativnost ter
  • odlično znanje slovenskega jezika.

Ponujamo:

  • začetno predstavitev in uvajanje v delovni proces,
  • možen takojšnji pričetek z delom v izkušenem kolektivu oz. po dogovoru,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • urejen izmenski delovni čas,
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne nagrade in letne božičnice,
  • izplačan celotni letni regres,
  • socialno varnost,
  • samostojnost pri delu vam omogoča razvoj osebnih kompetenc,
  • ambicioznim sodelavcem nudimo priložnost za napredovanje tudi na vodilna mesta
  • drugo: druženje na letnem družinskem pikniku ipd.,hitro dostopno brezplačno parkirišče za osebno vozila v parkirni hiši.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...