Mateja gostinstvo in storitve, d.o.o.
Objavljeno
14/10/2024
Lokacija
Škofja Loka
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Opis

pizza mateja

V Mateja gostinstvo d.o.o. iz Škofje Loke v svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca/-ko na delovnem mestu:

Kuharski pomočnik/-ica m/ž

Več o nas lahko preverite na: https://www.pizzamateja.si/

DELOVNE NALOGE:

  • Delno pripravo malic
  • Pomoč pri razdeljevanju malic v podjetju in izven

PRIČAKUJEMO:

  • Srednješolsko izobrazbo gostinske smeri
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Veselje in voljo do dela v kuhinji

NUDIMO:

  • Zaposlitev za skrajšan delovni čas 20 ur/teden
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Dopoldanski delovnik
  • Delo v prijetnem kolektivu
  • Mesečno plačilo 1000€/bruto

KAKO SE PRIJAVITI:

Prijave sprejemamo preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info, ali pokličite za razgovor na: 031 393 995 (Mateja Juhant)

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

14/10/2024
10/10/2024
Pomočnik v proizvodnji / tapetnik   Begunje na Gorenjskem
09/10/2024